PRIVATUMO TAISYKLĖS

Mes saugome lankytojų privatumą internetinėje erdvėje. Individualiai identifikuojama informacija apie lankytoją nebus perduodama jokiai trečiajai šaliai, prieš tai negavus lankytojo sutikimo arba to nepareikalavus atitinkamoms teisinėms ar valstybinėms institucijoms.

Elektroninėje parduotuvėje apmokėjimai apdorojami naudojantis Paysera mokėjimų platforma, kurios valdytojas Paysera LT, UAB (Pilaitės pr. 16, LT-04352 Vilnius, įm. kodas 300060819), todėl Jūsų asmeninė informacija, reikalinga mokėjimo įvykdymui ir patvirtinimui, bus perduodama Paysera LT, UAB.

Atsiskaitymas ir pinigų grąžinimas

Atsiskaitoma per Payserą mokėjimų sistemą, debetine ar kreditine banko kortele, bankiniu pavedimu. Įsipareigojame ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo tos dienos, kai apie grąžinimą pranešėte mums el. paštu, tačiau ne anksčiau nei gausime grąžintą prekę (nebent savo nuožiūra nuspręstume nelaukti grąžinamos prekės) grąžinti į Jūsų nurodytą banko sąskaitą visus už prekę bei jos pristatymą Jums Jūsų sumokėtus pinigus.

Remarketingo duomenų rinkimas

Šiame puslapyje veikia Google / Facebook Remarketingas ir sausainėliai (angl. cookies), kurie renka elementarią informaciją apie vartotoją. Mūsų reklama rodoma skirtinguose puslapiuose naudojant Google / Facebook bei trečiujų šalių paslaugas.

Renkami asmeniniai duomenys

Kiekvieno pirkimo metu mes gauname tokius lankytojo įvedamus duomenis kaip: vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefonas, pristatymo adresas bei kita. Ši informacija yra naudojama atlikti užsakymams ir teikti geresnes paslaugas vartotojams. Vartotojų asmeniniai duomenys yra naudojami tik su šia internetine parduotuve ir susijusiais produktais, informacijai teikti ir pasiekti lankytojus.

Asmeninių duomenų panaudojimas

Vartotojų asmeniniai duomenys bus naudojami tik su Paslauga susijusiais produktais ir procesais. Lankytojų duomenys yra užfiksuojami ir atskleidžiami tik su pažeidimu susijusiais atvejais ir tik atitinkamiems valstybės pareigūnams arba institucijoms. Kita informacija apie vartotoją yra pateikiama tik jam pačiam su tuo sutikus arba to pareikalavus atitinkamoms valstybės institucijoms, su teismo nuosprendžiu arba prokuroro suteiktu kratos orderiu.

Kiti pranešimai ir pasiūlymai gali būti pateikiami vartotojui su tuo sutikus ir neviršijant jo privatumo, kaip tai nuodyta Lietuvos Respublikos įstatymuose.

Privatumo politikos keitimas

Ši internetinė parduotuvė bet kada gali pakeisti savo privatumo politiką apie tai iš anksto pranešusi savo tinklalapyje. Vartotojams rekomenduojama reguliariai domėtis privatumo politika.

Elektroninių šiukšlių politika

Mes garantuojame savo klientams, kurie naudojasi paslauga, kad jų elektroninio pašto adresai nebus naudojami el. pašto šiūkšlių (SPAM’o) siuntimui. Taip pat savo duomenis pateikę vartotojai negaus laiškų:

  • su negaliojančiomis arba suklastotomis elektroninių laiškų antraštėmis;
  • su negaliojančiais arba nesančiais simbolinių adresų srities (domenų) pavadinimais;
  • klaidinančia siuntimo vietos ar siuntimo kelio informacija;
  • kitais klaidinančio adresavimo būdais;
  • talpinančių klaidinančią arba melagingą informaciją Temos eilutėje;
  • teikiančių klaidinantį arba melagingą turinį elektroniniame laiške;
  • pažeidžiančių paslaugos sąlygas ir taisykles.

Privatumo taisyklės atnaujintos 2023 m. balandžio 4 d.