PRISTATYMAS IR GRĄŽINIMAS

PREKIŲ PRISTATYMAS

Užsakydami Prekes, Jūs turite nurodyti Prekių pristatymo adresą ir kontaktinį telefono numerį (jei prekės pristatomos Lietuvoje, numeris turi būti registruotas Lietuvoje). Pristatymas galimas šiais būdais: pristatome į LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalus (paštomatus) arba per LP EXPRESS kurjerius arba į UAB "Omniva" siuntų savitarnos terminalus (paštomatus) arba per UAB „Omniva“ kurjerius. Artimiausias Omniva paštomatas parenkamas automatiškai pagal jūsų nurodytą gyvenamosios vietos adreso pašto kodą (patiems rinktis paštomato nereikia).

  • Pristatymo kaina Lietuvoje - nuo 2 Eur.
  • Pristatymo kaina užsienyje - nuo 6 Eur.
  • Nemokamas pristatymas - nuo 50 Eur.*

*Netaikoma užsakymams į užsienį ir pristatymui su kurjeriu.

Užsakymus išsiunčiame per 1-2 darbo dienas. Nuo išsiuntimo dienos užsakymai įprastai pristatomi:

  • Lietuvoje per 1-3 darbo dienas.
  • Europoje per 5-9 darbo dienas.
  • JAV ir kitos šalys per 7-14 darbo dienas.

Prekes taip pat galite įsigyti mūsų parduotuvėse:

  • Kalvarijų g. 125a, 08221 Vilnius.
  • Outlet Park, Verkių g. 31b, Vilnius.

Atkreipkite dėmesį, kad nurodyti Prekių pristatymo ar atsiėmimo laikai yra preliminarūs. Nors mes visada stengiamės įvykdyti užsakymą kiek įmanoma greičiau, kartais jo paruošimas gali užtrukti ilgiau dėl didelio užsakymų kiekio ar pristatymo paslaugų teikėjų užimtumo. Pardavėjas visada informuoja apie pristatymo statusą, sekite šią informaciją. Kai siunta išsiųsta, ją galite sekti pagal siuntos numerį pristatymo paslaugų teikėjo sistemoje.

Tais atvejais, kai priėmę Prekes pastebite, jog siuntoje nėra užsakytos Prekės, informuokite apie tai Pardavėją nedelsdami.

Prekės pristatomos supakuotos, atsižvelgiant į jų pobūdį, siekiant, kad Prekės būtų tinkamos naudoti pagal paskirtį.

PREKIŲ KEITIMAS ARBA GRĄŽINIMAS

Sutarties atsisakymas per 30 dienų (taikoma tik vartotojams)

Jeigu perkate E-parduotuvėje kaip vartotojas (t. y., fizinis asmuo, veikiantis su savo verslu, prekyba, amatu ar profesija nesusijusiais tikslais (vartojimo tikslais)), E-parduotuvėje pirktas Prekes ar Dovanų kuponus (tol, kol jie nėra panaudoti) turite teisę grąžinti per 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų nuo tos dienos, kai gavote Prekę ar Dovanų kuponą. Tai galite atlikti nenurodydami priežasties (t. y. pasinaudodami savo teise atsisakyti nuotolinės sutarties, kurią Jums suteikia Lietuvos ir Europos Sąjungos teisės aktai).

Jeigu atsisakote sutarties, Jums grąžinant Prekę, ji turi būti nenaudota, su ženklinimo etiketėmis bei originalioje pakuotėje, nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. Mes laikysime, kad šį reikalavimą įvykdėte, jeigu išbandydami Prekę, būsite atlikę tik tokius veiksmus, kurie būtini Prekės įvertinimui ir kuriuos įprastai atliktumėte, jeigu Prekę apžiūrėtumėte fizinėje parduotuvėje (pvz., Prekės pasimatavimas, apžiūrėjimas).

Norėdami įgyvendinti šią teisę, Jūs turite ne vėliau kaip per 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų nuo Prekės ar Dovanų kupono gavimo dienos pranešti apie tai Pardavėjui užpildžius šią internetinę grąžinimo pranešimo forma bei privalomai informuoti Pardavėją el. paštu: info@donum.lt 

Nusprendę atsisakyti sutarties, turite nedelsdami ir bet kuriuo atveju ne vėliau kaip per 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų nuo tos dienos, kai apie grąžinimą pranešėte Pardavėjui el. paštu, išsiųsti Prekes atgal Pardavėjui adresu Kalvarijų g. 125a, 08221 Vilnius, o Dovanų kupono atveju – negrįžtamai ištrinti Dovanų kuponą ir jo duomenis. Terminas bus nepažeistas, jeigu Jūs Prekes išsiuntėte prieš pasibaigiant 30 (trisdešimt) dienų terminui. Prekių grąžinimo Pardavėjui išlaidas turite padengti Jūs.

Jeigu atsisakote sutarties, Pardavėjas įsipareigoja ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo tos dienos, kai apie grąžinimą pranešėte Pardavėjui el. paštu, tačiau ne anksčiau nei Pardavėjas gaus grąžintą Prekę (nebent Pardavėjas savo nuožiūra nuspręs nelaukti grąžinamos Prekės) grąžinti į Jūsų nurodytą banko sąskaitą visus už Prekę bei jos pristatymą Jums Jūsų sumokėtus pinigus.

Didmenininkai ir kiti pirkėjai, kurie perka E-parduotuvėje ne vartojimo tikslais, neturi teisės atsisakyti sutarties, nebent su Pardavėju yra aiškiai raštu susitarta kitaip.

Netinkamos kokybės Prekės

Prekėms yra taikoma Lietuvos Respublikos įstatymuose numatyta garantija pagal įstatymą, tai yra, Pardavėjas yra atsakingas vartotojui už bet kokią Prekių kokybės reikalavimų neatitiktį Prekės pristatymo momentu ir paaiškėjusią ne vėliau kaip per dvejus metus nuo Prekės pristatymo.

Jeigu E-parduotuvėje pirkta Prekė yra netinkamos kokybės, Jūs turite teisę įstatymų numatyta tvarka ir terminais prašyti, kad Pardavėjas nemokamai pašalintų Prekės trūkumus arba pakeistų netinkamos kokybės Prekę tinkamos kokybės Preke, o įstatymų numatytais atvejais prašyti atitinkamai sumažinti kainą, arba grąžinti Prekę.

Jeigu manote, kad E-parduotuvėje pirkta Prekė yra netinkamos kokybės ir nustatėte jos trūkumus, Jūs turite ne vėliau kaip per du mėnesius nuo neatitikties aptikimo dienos pranešti apie tai ir apie savo pageidaujamą sprendimo būdą Pardavėjui el. paštu. Pranešdami apie netinkamos kokybės Prekę, pateikite išsamų aprašymą, kur ir kada atsirado defektas, pridėkite Prekės ir defekto nuotraukų ir kitą susijusią informaciją, padėsiančią nustatyti defektą. Galite pasinaudoti čia pateikiama pavyzdine forma dėl netinkamos kokybės prekių bei informavę Pardavėją el. paštu: info@donum.lt

Pirkėjo teisės, susijusios su netinkamos kokybės Prekėmis, įgyvendinamos Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.364(1)- 6.364(3) straipsniuose numatyta tvarka.

DOVANŲ KUPONAI

Dovanų kuponai galioja juose nurodytą laikotarpį. Dovanų kupono gavėjas turi panaudoti Dovanų kuponą E-parduotuvėje, tai yra Dovanų kuponu atsiskaityti už E-parduotuvėje siūlomas Prekes, per Dovanų kupone nurodytą laikotarpį. Nepanaudojus Dovanų kupono per jame nurodytą laikotarpį, nurodytas laikotarpis nepratęsiamas, Dovanų kuponas netenka galios, o pinigai, sumokėti už Dovanų kuponą, negrąžinami.

Pristatymo ir grąžinimo sąlygos atnaujintos 2023 m. balandžio 4 d.