Skarelė – akcentas, kuris gali pakeisti Jūsų įvaizdį
NAUJIENOS

Skarelė – akcentas, kuris gali pakeisti Jūsų įvaizdį

Skarelė - mažas akcentas, didelis poveikis. Ji gali kardinaliai pakeisti Jūsų įvaizdį!

 

Ar esate pasirengę įpūsti šiek tiek gyvybės į savo įvaizdį? Tada mes turime vieną malonų pasiūlymą – skarelę. Pasirinkite patinkantį modelį ir spalvą. Nebijokite rinktis drąsesnių ir ryškesnių skarelės modelių, kad įneštumėte šiek tiek avantiūros į savo kasdieninį stilių. Eksperimentuokite!
 
 
 
  
 Skarelė, tai unikalus įvaizdžio kūrėjas. Jūsų pasirinktas skarelės modelis ir spalva gali pasakyti apie Jūsų asmenybę daugiau nei bet koks kitas drabužis. Šis
aksesuaras kaip meno kūrinys, kurį galite pritaikyti savo skoniui ir nuotaikai.   
  
 
Jeigu jaučiate, kad Jūsų spinta tampa nuobodi ir seni drabužiai atrodo nebe tokie žavingi, skarelė gali būti tikras išsigelbėjimas. Sena juoda suknelė arba paprasti juodi marškinėliai gali įgyti visiškai naują gyvenimą, jeigu į įvaizdį įterpsite ryškią, įdomią skarelę. Tai lengvas ir efektyus būdas atnaujinti savo drabužių spintą be didelių išlaidų.
 
  
   
 

Skarelė tinka visiems įvaizdžiams – nuo marškinėlių ir džinsų iki verslo kostiumėlių ar vakarinės suknelės. Galite ją ne tik rišti ant kaklo, bet ir naudoti kaip diržą juosdamos švarką arba suknelę. Taip pat nebijokite eksperimentuoti, priimti išskirtinius skarelės rišimo būdus. Skarėlė yra universalus aksesuaras, kurį galima derinti įvairiausiais būdais.   

                                               

  
Jeigu norite pagyvinti savo įvaizdį ir leisti Jūsų stiliui kalbėti už Jus rinkitės skarelę. Tai yra tas mažas, bet reikšmingas akcentas, kuris gali suteikti Jums išskirtinį įvaizdį! 
 
 
Ankstesnis
TOP 5 prabangios dovanos moteriai
Sekantis
Nauja pavasario kolekcija!