Šilko skarelė su Vilniaus dizainu: 700 metų istorijos šventė
NAUJIENOS

Šilko skarelė su Vilniaus dizainu: 700 metų istorijos šventė

Vilnius – turtinga istorijos ir kultūros mūsų šalies sostinė, kuriai šiemet sukanka 700 metų nuo miesto paminėjimo. Šiai sukakčiai įamžinti sukūrėme nauja šilkinę skarelę, kurioje pavaizduotas išraiškingas aliejinis paveikslas su miesto simboliu Gedimino pilimi ir Pilies gatve.

Paveikslą nutapė menininkė Diana Petkutė, garsėjanti nuostabiais miesto įžymybių ir architektūros paveikslais. Jos nutapytame Gedimino pilies ir Pilies gatvės paveiksle perteikta Vilniaus su jo vingiuotomis gatvelėmis ir vaizdingais pastatais esmė. Paveiksle naudojamos sodrios ir ryškios spalvos, atspindinčios miesto energiją ir grožį.

Šilkinė skarelė yra prabangus ir elegantiškas aksesuaras, puikiai tinkantis tiek kasdienėms, tiek oficialioms progoms. Ji pagaminta iš aukščiausios kokybės šilko, o puikus pasiuvimas užtikrina, kad ji tarnaus ilgus metus. Šilkinė skarelė yra 53x53 ar 68x68 cm dydžio, ją lengva ir patogu nešioti, todėl tai universalus aksesuaras, kurį galima dėvėti įvairiausiais būdais.

Ši skarelė yra ne tik gražus, bet ir prasmingas aksesuaras. Jis primena turtingą Vilniaus istoriją ir kultūrą, be to, tai būdas stilingai paminėti miesto 700-ąsias metines. Nesvarbu, ar esate Vilniaus gyventojas, ar tiesiog šio miesto mylėtojas, šią šilko skarelę būtina pridėti prie savo kolekcijos.

Šilkinė skarelė su Vilniaus dizainu yra puikus aksesuaras Vilniaus 700-osioms metinėms švęsti. Tai grožio, meistriškumo ir prasmingo turtingos miesto istorijos bei kultūros atspindėjimo derinys. Skarelė puikiai tinka visiems, ieškantiems elegantiško ir laikui nepavaldaus aksesuaro, primenančio Vilniaus dvasią.

Ankstesnis
Ką padovanoti moteriai? TOP 5 subtilios, elegantiškos ir prabangios dovanos
Sekantis
Kiek galima dovanoti gėles? Nustebinkite mylimą moterį išskirtine dovana