JŪSŲ MENAS
MŪSŲ DROBĖ

Prisijunkite prie meno revoliucijos

Ar jūsų idėjos ir kūryba gali atgaivinti medžiagą ir sukurti išskirtinį meninį pasakojimą? Mes kviečiame menininkus, kūrėjus ir grafikos dizainerius, kurie gali pasakyti „taip“, prisijungti prie mūsų ir padėti mums transformuoti šilkinę skarelę į unikalų meno kūrinį.

Šilkas taps Jūsų drobe

Mūsų vizija - sukurti sceną, kurioje jūsų menas atgyja ant prabangaus šilko. Mes nutapysime jūsų unikalų dizainą ant šilkinės skarelės, kuri ne tik taps stilingu aksesuaru, bet ir įkūnys jūsų asmeninę kūrybą. Taip jūsų menas ne tik bus matomas, bet ir jaučiamas, dėvimas ir mylimas.

Kūryba, matomumas ir pardavimai

Atėjo laikas ne tik kurti, bet ir būti matomam bei parduoti savo kūrybą. Mūsų platforma padės jums pasiekti šį tikslą. Jūsų kūriniai gaus papildomą dėmesį, o jūs galėsite generuoti pajamas iš kiekvieno pardavimo. Tai - unikalus šansas didinti savo žinomumą ir kartu užsidirbti.

Išreikškite savo meną

Jei esate pasiruošę prisijungti prie mūsų kūrybinės revoliucijos, ar turite klausimų, užpildykite žemiau esančią formą. Jūsų menas yra vertas būti matomas ir mylimas, o mes čia, kad padėtume jums tai pasiekti.